2020 Kefilsiz kredi veren bankalar hangileridir

/ 15 Mart 2020 / / yorumsuz
2020 Kefilsiz kredi veren bankalar hangileridir

Bankaların zorlayıcı şartları yüzünden vatandaşlar ihtiyaçları için kredi kullanamamaktadır. Bazen de kişilerin kendi sorumsuzca davranışları yüzünden ihtiyaçları olan krediyi alamamaktadırlar. Gelir belgesiz kredi veren bankalar var elbet de ki fakat onlar da kefil olacak birini istemekteler. İnternet ortamında kolaylıkla bulabileceğin hangi bankadan yapılacaksa kredi o bankanın başvuru formu doldurulmalıdır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı kimliğiniz ile başvuru yaparak SMS İle bilgilendirilerek başvurunuz olumlu veya olumsuz sonuçlandığı öğrenebilirsiniz. Çoğu bankalar olmasa da belli başlı bankalar kefilsiz kredi çıkartmaktalar bunlardan biri de enpara.com bankaları gelir belgesiz kefilsiz olarak 30 bin TL kredi imkanı vermekteler. Kredi çekecek kişiler internet den enpara.com başvuru formlarından bilgilerinizi eksiksiz olarak girerek telefon ile SMS sonucu öğrenilecek başvuru sonucunuz.

Kesin olarak kredi çıkacak diye bir şey yok fakat yine de denemekte fayda var. Finansbank ile bağlantılı olan enpara bankaları birbirlerine destek sağlamaktadır. Enpara ve Finansbank bankaları 60 ay varan vadelerle kişilere uzun vade imkanı ile kolay ödeme yolları çıkartmaktalar. Vadeleri uzadıkça maalesef faiz oranları da yükselmekte vade seçimi yaparken bunu da göz önünde bulundurarak kredi seçmeniz sizin için daha mantıklı bir karar olacaktır.

Enpara bankalarının faiz oranları 2019-2020 yılları ile % 1,25 faizli bankadan vadeyi ne kadar çok uzatırsanız elbet deki faiz oranı da artacak orantılı olarak bunları göz önünde bulundurarak ve gelir durumunuza göre aylık ne kadar ödenebiliyorsa vatandaşların kendini ona göre hareket etmeleri ileri de oluşabilecek kara liste veya kredi puanın da düşüş yaşanması engellenmiş olur. Tekrar kredi çekmek istediğiniz zaman banka sizin kredi geçmişinize göre değerlendirerek sizlere finansman destek de bulunurlar. Aktif bank, ING bank gibi bankalardan da başvuru yaparak şansınızı daha çok artırabilirsiniz.