Anket Doldurma İşlemi İle Para Kazanmanın Yolları Nelerdir?

/ 18 Mart 2020 / / yorumsuz
Anket Doldurma İşlemi İle Para Kazanmanın Yolları Nelerdir?

İnsanların yapabileceği en kolay işlerden biri olarak anket doldurmak diyebiliriz. Evde ya da işte canınız nerde istiyorsa orada internet olduğu müddetçe anket doldurmakta serbestsiniz. Anket doldurmaktaki hedefiniz öncelik olarak iyi bir site bulmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra ise günde ne kadar anket doldurabilirseniz o kadar iyi sizin için. Ankete başına ne kadar para düşüyor onu anlaştığınız firmalar üzerinden belirliyorsunuz. Tahmini olarak şunu söyleyebilirim ki: 5 -10-15 gibi fiyatlar belirliyorlar. Bazen ise Euro TL bazında değişiklik gösterebiliyor aldığınız ücretler. Firma ile anket başına ne kadar ücret alacağınızı ilk etapta konuşarak belirlemenizi tavsiye ederim. Ankete doldurmak için nasıl bir işlem öncesi yapılması gerekiyor bunları inceleyelim:

  • Çevirimiçi olan anket sitelerine üye olmak için katılın.
  • E-postanız ile üye girişi yapınız.
  • E-postanızın doğruluğunu tespit ediniz ve doğrulama mesajı almadı iseniz gereksiz e- posta kutusuna veya spam kutusuna bakınız.
  • Bu aşamadan sonra e -postanıza gelen anketleri doldurarak işe başlayın.
  • Anketleri ne kadar çok doldurur iseniz o kadar para kazanırsınız.

 

 

Anket doldurarak seçeceğiniz şirketlere dikkat etmelisiniz. Bilmeden kötü bir siteye yardımcı olmak istemezsiniz sanırım. O yüzden iyice araştırmadan her siteye üye olmayınız. Tavsiye edeceğim sitelere göz atabilirsiniz. Güvenliğinden emin olabilirsiniz. Anket doldurarak para kazandıran sitelerden bazıları şunlardır:

  • FİKİR PAZARI: anket başına en az 1 Euro ödeme yapar.
  • TOLUNA: anket başına 3.4 Avro ödeme yapar.
  • ZEN SURVEYS: anket başına 1 dolar ödeme yapar.

 

Yukarıda sıralamış olduğumuz anket doldurarak para kazanabileceğiniz siteleri sizin için araştırdık. Siz bu işten daha fazla para kazanma ile çıktı iseniz yola çok fazla anket doldurmanız ya da daha fazla anket doldurma sitelerine bakmanızı tavsiye ederim.