Hangi Online Oyunlar Para Kazandırmaktadır?

/ 19 Mart 2020 / / yorumsuz
Hangi Online Oyunlar Para Kazandırmaktadır?

İnsanlar artık para kazanmanın çeşitli yollarına başvurmakta kalıyor. İnternette çok saatler geçiren insanlar araştırarak online oyunlar seçerek para kazanıyorlar bilinenin aksine ciddi rakamlarla para kazanıyorlar. Anormal gibi görünse de oyun oynayarak para kazanan birçok insanlar var etrafımızda. Eminim oyun oynamayı küçükten büyüğe herkes seviyordur. Küçükten büyüğe herkesin internet ortamında oyun oynayarak para kazanma şansı var. Peki oyun oynayarak para nasıl kazanılır? Bunların üzerine değinelim:

 

  • Team Fortress bu oyun ile kısaca anlatmak gerekirse kozmetik eşyalar üzerinden para kazanıyorsunuz. Bunları tamamen sizin oyunun ile kar payı alıyorsunuz.
  • Second Life bu oyun ile emlak giysi gibi kategoriler oluşturup satabiliyorsunuz
  • Entropia Universe oyunu avlanma, görevler veya el sanatları gibi gerçek oyun öğeleri vardır.
  • Exodus 3000 bu oyun ile dünyanın yaşanmaz haline gelişine tanık oluyorsunuz.
  • Counterstrike GO günümüzdeki en popüler oyunlarından biri olan Counterstrike, oyun içinde olan ekipmanlardan, hesap satışına, canlı yayınlardan konserlere kadar birçok yaratığınız oyun bulunmaktadır. Diğer oyunlara nazaran bu oyun daha çok rağbet görmekte.

 

 

Yukarıda saymış olduğumuz oyunlardan birkaç tanesi idi. Siz daha fazla araştırarak ya da sevdiğiniz oyunları seçebilirsiniz. “şunu hatırlatmak isterim ki bu oyunlardan para kazanmak % 100 diyemem fakat birçok insanlar bu oyunlarla ciddi rakamlarda para kazanmakta. Bu oyunları oynamak için internette çok çok fazla zaman harcamanız gerekmekte. Oyunları oynarken bunu nasıl para çevireceğiniz hakkında bilgi toplamanız gerekiyor. Daha önce bu oyunlardan oynayarak para kazanan insanların hikayelerini dinleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Bu şekilde yol izleyerek oyun oynamayı daha zevkli hale getirebilirsiniz.