İnternet Ortamında Çalışarak Para Kazanın!

/ 26 Şubat 2020 / / yorumsuz
İnternet Ortamında Çalışarak Para Kazanın!

Günümüzde bundan sonra insanlar ek iş olarak yada teknolojiye olan taleplerden kaynaklı internet den iş bulmaya yöneliyorlar para kazanmak amacıyla gerçekten güzel bir yöneliş ancak akıllıca zekice davranıldığı prosese atılımlarınız yerinde olur. İş kurmak elbet deki çok sermaye gerektiren durumlardır.

İnternet içerisinde BLOG yazarlığı son derece aylık 30.000 TL kazanç elde edilebiliyor bu ilk etaplarda almasanız da çok kısa vakit zarfında bu miktarlara ulaşabilirsiniz bunun gibi oturduğunuz yerden para kazanmanın birkaç daha tekniği var buda anket doldurarak ayda 6- 7 adet başına 50 TL hiç de fena bir rakam değil aylık 250-300 TL geliyor ancak burada yapılacak şey çok sayıda firmaya müracaat gerçekleştirmek esasına dayanıyor. Peki keyifli videolar desem her bireyin hoşuna gider galiba YOUTUBE da videolar çekerek aylık gene cüzi sayılar belki ama 300-500 TL gibi sayılar elde edebilirsiniz buradaki kural telif haklarına uymak ahlaka aykırı olmaması yani natural orjinal videolar olması. Makale aratarak para kazanabilirsiniz profesyonel insanlar 1000 sözcük ile bir yazı karşılığı 150 TL alabilmekte.

ADSENSE ile para kazanmak biraz zorlu olabilir bunun amacıyla BLOG açmış ve YOUTUBE kanalınızın olması koşulu var eklediğiniz reklamlara tıklandığın da para kazanıyorsunuz aylık 200 TL olduğunda ise paranızı hesabınıza iade ediyorlar .Gümümüzün tanınmış para kazanma yolu son derece yalın olan TUMBLR BACLİNK satışı yapılarak kazanılıyor REPLOG özelliği vasıtası ile BLOG dan alınan kopya içerik vasıtası ile kendiniz yazmadan yalın yoldan para kazanıyorsunuz. Dil bilenler amacıyla kusursuz fırsat tercüme yaparak kazanıyorsunuz paranızı yalnız bunun amacıyla tecrübe gerekiyor birkaç deneme yapmanızda faydasını fark edeceksiniz. Bunu gerçekleştirmek amacıyla ON VE FİVERR üye olmak. Fotoğraf satarak gene para kazanabilirsiniz. WEP sitesi kurmayı bilmiyorsanız bile net üzerinden para karşılığın da satın alıp video izleyerek öğrenebilirsiniz, daha sonra da siz para karşılığı net üzerinden piyasadan biraz düşük maliyet de yaparak aylık 2000 TL civarın da para kazanabilirsiniz