Mobil Uygulamalar Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?

/ 25 Mart 2020 / / yorumsuz
Mobil Uygulamalar Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?

Günümüzde artık iş fikirleri internet üzerinden veya sosyal medya üzerinden para kazanma yolları ile kazanılmakta. Bu konuda çoğu insan başarılı da olmuştur. Mobil uygulamalar üzerinden de para kazanıldığını biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız mobil uygulamalar üzerinden para kazanıyorsunuz. Bunun inceliklerini bildiğiniz taktirde herkes ek kazanç sağlayabilir.

Bu uygulamaları kolaylıkla akılı telefonlar üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Google Play ve App Store‘de olan tüm uygulamaları indirebilme hakkınız var. İnternetiniz olması gerekiyor sadece ve akıllı telefona ihtiyacınız var. Bu şartlar sağlandığı sürece mobil telefon üzerinden istediğiniz uygulamaları indirerek para kazandıracak uygulamalarla kazanç elde edebilirsiniz. Bu uygulamalar nelerdir? Merak ediyorsunuzdur sizinle paylaşacağım birkaç tane örnek ile daha iyi uygulamalar bulabilirsiniz.

  • ParaMAX : Görev Yap Para Kazan bu oyunda sizin karşınıza çıkacak olan görevleri yaparak para kazanıyorsunuz. Çark çevirme veya kelime oyunları gibi oyunlardan kazanılan başarılar ile Oyun oynayarak puan topluyorsunuz ve sonra bunu hesabınıza para olarak aktarılıyor.
  • Bounty Görev Yap, Para Kazan Bu oyunda ise çok eğleniyorsunuz. Mağaza da Avm de fotoğraf çekiyorsunuz. Markette bir ürün fotoğrafını çekmeniz gibi.
  • Bildikçe Kazan Para Ödüllü Bilgi Yarışması bu oyun adında anlaşılacağı üzere oyun esnasında bildiğiniz kadar kazanıyorsunuz.
  • Toloka bu oyunda oldukça popüler hale gelmiştir.

Yukarıda saymış olduğumuz maddelerde mobil uygulamasında indirebileceğiniz oyun türlerinden bazılarına örnek verdik. Siz oyun oynarken aynı zamanda para da kazanabileceğinizi artık biliyorsunuz.